Веб-студія «Крафт» у Вінниці, успішно працює з 2013 року на ринку послуг, має великий досвід роботи у сфері створення та просування сайтів, розробила понад 50 сайтів, співпрацює в сфері різних послуг із більш ніж 500 компаніями Вінниці та України. На сайті полано до вашої уваги портфоліо, компанії з якими ми співпрацюємо багато років, серед яких приватний бізнес, а також державні структури.

«Крафт» веб-студія пропонує послуги зі створення та просування сайтів, SEO-оптимізації та просування, контекстної реклами, наповнення контентом та інтернет-маркетингу. Наші роботи успішно просувають послуги та товари своїх власників, незалежно від ніші та складності тематики. Досвід найкращих фахівців компанії, придбаний з роками, завжди працює на результат, допомагаючи нашим клієнтам просувати свій бізнес в Інтернеті.

Для того, щоб якісно та грамотно розвинути свій бізнес необхідно вміло залучити зацікавлену аудиторію на цільові сторінки вашого сайту, чому ми успішно сприяємо вже багато років. Наша компанія зосереджується на розробці сайтів у Вінниці з огляду на всі особливості та специфіку діяльності тієї чи іншої компанії, пропонуючи унікальні рішення. Кожен наш проект унікальний, ми підбираємо оптимальний функціонал, забезпечуємо зручність користування як для адміністрування так і для відвідувачів сайту, вкладаємо це у «смачний» дизайн, який може бути оснащений зручними фільтрами, розробленими модулями, формами оплати картою та інше.

Після розробки та запуску сайту надаємо консультативну та технічну підтримку. Також даємо дієві рекомендації, як просунути сайт і ваш бізнес у пошукових системах, як бути в топах пошукових систем, шляхом налаштування та ведення інтернет-реклами, забезпечуючи SEO-просування, налаштування та просування вашого бізнесу в соціальних мережах, контент-маркетинг.

Принципи якими ми керуємося це скрупульозне вивчення ніші клієнта, вивчення його компанії, аналіз компаній конкурентів, розробка прототипу, створення дизайну, розробка сайту відповідно до вимог та подання клієнта. Після цього відбувається детальне інформування клієнта про всі варіанти його можливого просування, обговорюються терміни виконання та здачі робіт.

Розробка сайту з підтримкою та просуванням під ключ головна перевага нашої пропозиції, адже для того, щоб отримати готовий працюючий сайт вам варто довірити це завдання професіоналам, які займуться малюванням та версткою дизайну, підключенням системи управління, реєстрацією доменного імені, розміщенням веб сайту на хостингу, наповненням контентом. Усі клопоти ми візьмемо на себе.

Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!